Užtamsėja greičiau nei manai

  • Penktadienis, 19 liepos 2019 14:58

Akcijų baneriai.6

Per kiek laiko iš tikrųjų užtamsėja HOYA SENSITY fotochrominiai lęšiai?

Atlikome eksperimentą per kiek laiko užtamsėja ir vėl tampa visiškai skaidriais HOYA Sensity lęšiai.  Rezultatas aiškus - užtenka puse minutės tam, kad lęšiai pilnai užtamsėtų ir tik 4 - 5 minučių, kad taptų visiškai skaidriais.sensity baneris web vertikalus


Fotochrominiai lęšiai

Gal ir neteko girdėti, bet tikrai teko matyti fotochrominius akinių lęšius, kurie užtamsėja jums išėjus į lauką. Šie lęšiai reaguoja į šviesos ir UV kiekį todėl patalpoje jie yra visiškai skaidrūs, o lauke tampa išskirtinai tamsiais. 

Fotochrominiai lęšiai išgyvena atgimimo bangą, senus fotochrominius lęšius keičia naujieji, daug pažangesni lęšiai, kurie pasižymi greitesniu užtamsėjimu ir atitamsėjimu, gražiomis, madingomis spalvomis bei subtiliu veidrodiniu efektu. Taip pat šiuolaikiniai fotochrominiai lęšiai SENSITY užtamsėja net už automobilio stiklo. Taigi, HOYA siūlo, net tik naują požiūrį į fotochrominius lęšius bet ir nuolatinį komfortą nepriklausant nuo šviesos ar saulės intensyvumo.

SENSITY fotochrominiai lęšiai tai ne tik madingas aksesuaras, jie taip pat rūpinasi Jūsų akių sveikata. Šie lęšiai 100% apsaugo nuo UV spindulių, taip pat nuo ekranų skleidžiamos mėlynos šviesos. Mediciniškai yra patvirtinta, kad šie lęšiai padeda akims atsipalaiduoti kenčiantiems dėl akių jautrumo šviesai ar sergantiems migrena.

 

Dėka inovatyvių technologijų šie lęšiai yra patvarūs ir atsparūs įbrėžimas, jie puikiai dera su kitomis HOYA dangomis. Daugiau apie HOYA SENSITY fotochrominius lęšius bei kur juos įsigyti, spauskite čia.Atnaujinta Pirmadienis, 05 rugpjūčio 2019 13:36
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Daugiau šioje kategorijoje: « Išbandyk HydraGlyde šeimą